X
X

Camdaki Kız 76. Bölüm

27 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde Hayri, Nalan’ın evinin önünde Metin’i görünce, onun üstüne gider ve Metin, Nalan’ın babası olduğunu itiraf etmek zorunda kalır. Nalan ise böylece gerçek babasının kim olduğunu öğrenir.

Sedat’ın Nalan’a ev ziyareti Hayri ile Nalan’ın tartışmasına neden olur. Hayri, Nalan’a kendisinden başka kimseyle görüşmemesi yönünde baskısını sürdürür. Hayri, Nalan'a büyük baskı uygulayınca Nalan'a geçmiş travmalarını hatırlatır. Hayri, Nalan'ın Sedat'la görüşmesine son derece karşıdır ve Nalan'ı bu konuda oldukça bunaltır. Hayri'nin Nalan'a olan sevgisi saplantıya dönüşmektedir. Hayri'nin bu saplantılı ruha hali ve Nalan'a kurduğu baskı günden güne daha da fazlalaşır. Nalan, Hayri'nin bu saplantısını fark edip uzaklaşacak mı? Gülcihan'ın hastalığının kendisinden saklandığını öğrenen Selen, tesadüfen gerçekleri öğrenir. Selen, annesinin durumunun ciddiyetini duyunca yere yığılır. İkiz bebeklere hamile olan Selen, bebeklerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Levent başta olmak üzere herkes büyük bir panik yaşar. Selen, bebeklerini kaybedecek mi?

Hafize, evde olmadığı gece Hayri'nin geldiğini öğrenince Nalan, tüm duygularını anlatıyor. Hayri'den kopamadığını itiraf eden Nalan, ona karşı olan duygularını Hafize'ye anlatır. Hafize ise Hayri'ye güvenmediğini bir kez daha vurgular. Nalan'ın Hafize'den tek isteği ise bu zor süreçte yanında olmasıdır. Nalan'ın Hayri'yle olan ilişkisi Billur'u çileden çıkarır. Billur, Muzo'yla Nalan hakkında konuşurken Sedat da onları dinler. Nalan'ın hayatında kimin olduğunu öğrenmekte kararlı olan Sedat, Muzo'nun karşısına geçerek Nalan'ın hayatında kimin olduğunu sorar. Sedat, Nalan'ın hayatındaki kişinin Hayri olduğunu öğrenecek mi? Hayri, Nalan’ın evinin önünde Metin’i görünce, onun üstüne gider ve Metin, Nalan’ın babası olduğunu itiraf etmek zorunda kalır.  Bu sırada evden apar topar çıkan Nalan, Metin ve Hayri'nin yanına gelirken şoke eden itirafı duyar. Nalan, öz babasının Metin olduğunu öğrenince ne yapacak?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Nalan, varlıklı bir ailenin kızıdır

FRAGMANLAR