X
X

Camdaki Kız 23. Bölüm

9 Aralık 2021

Camdaki Kızı dizi 23. Bölümde Nalan, Adil'in gittiği mezarın kime ait olduğunu bulmanın peşine düşüyor. 9 Aralık Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 23. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 23. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Sedat, Melisa'dan kurtulmak için yaptığı planda her şeyi daha da zorlaştırır ve kendisini çıkmaza sokuyor.

Nalan, Adil ve Cana'yla yüzleşir. Babasını takip eden Nalan, yaşadıkları karşısında adeta şoke olur. Adil ise kızının kendisini takip ettiğini öğrenince yıkılır. Cana, Nalan'ın hayatına farklı bir yerden yara açarken, İpekoğlu Ailesi'nin sırları gizemini korumaya devam eder. Nalan, Adil'in mezarlık ziyaretiyle bazı ipuçları yakalayan Nalan, olayın iç yüzünü araştırmak için Hayri’nin yardımını ister.

Rafet’in Melisa ile karşılaşma ihtimali, Muzo’nun yalanını gittikçe tehlikeli hale getirirken, Sedat da Melisa’dan kurtulmak için yeni hamleler yapar. Ancak Sedat'ın yaptığı plan işe yaramazken daha da kötü sonuçlar doğurur. Sedat, büyük çıkmaza girerken Nalan, ailesinin sırrının peşine düşer.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sedat, Koroğlu Ailesi'nin en küçük oğludur

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA