X
X

Camdaki Kız 25. Bölüm

24 Aralık 2021

Camdaki Kızı dizi 25. Bölümde Nalan, Feride'nin annelik çıkışıyla hayatını değiştirecek bir karar veriyor. 23 Aralık Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 25. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 25. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, evliliğinde de aile hayatında da yalnızlığa ve mutsuzluğa sürükleniyor.

Cana'nın yaptığı sürpriz ziyaret Feride'nin hiç hoşuna gitmez. Adil, Cana'nın gelişiyle Feride'nin öfkesinden payını alır. Feride, Nalan'a annelik dersi vermek için yeni bir plan hazırlar. Nalan ise öğrendiği gerçeklerden sonra oldukça yalnız hisseder. Sedat, Melisa'dan kurtulmak için Cavit'in şirkete ortak olmasını sağlar ancak planı düşündüğü gibi ilerlemez. Melisa'nın tehdidiyle Cana'ya sığınan Sedat, bu işi Cana'nın çözeceğine inanır. 

Nalan, Feride'nin acımasız cezalarıyla karşı kalırken bir yandan da Muzo ve Melisa'yı barıştırmaya çalışır. Ancak Muzo, bu olayı bitirme kararı alır. Çünkü Hayri Melisa'yı öğrenmiştir ve Koroğlu Ailesi'nin de bu yalanı öğrenmesi an meselesidir. Melisa, bu oyunun devam etmesi için başta Nalan olmak üzere Hayri'yi de kandırır. Nalan, Muzo'nun Melisa'dan ayrılmaması konusunda ikna etmeye çalışırken onu kötü bir sürpriz bekler. 

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sedat, Koroğlu Ailesi'nin en küçük oğludur

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA