X
X

Camdaki Kız 33. Bölüm

3 Mart 2022

Camdaki Kızı dizi 33. Bölümde Nalan, bebeğini kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalıyor. 3 Mart Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 33. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 33. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, Sedat ve Hayri, Alp'in adamları tarafından saldırıya uğruyor!

Nalan, Alp’in Cana ve Sedat ile ilgili söylediklerinden sonra Sedat’a hesap sormak için soluğu otelde alır. Hayri, Nalan'ın yıkıldığını görünce içten içe merak eder. Nalan ise ayakta durmakta zorluk çeker ve ihanet şoku genç kadına oldukça ağır gelir. Nalan ve bebek için endişelenen Feride, Alp’e gözdağı vermek üzere onu ofisinde ziyaret eder. Bu görüşmeden sonra Feride’nin Sedat için başka plan yapar. Nalan, Sedat'tan bu ihanetin hesabını sormak için şirkete gidiyor. Sedat, Nalan'dan fena bir tokat yiyor. Nalan'ı ikna etmeye çalışan Sedat köşeye sıkışıyor.

Sedat ve Levent'in Alp'e saldırısının ardından Alp, bunun altında kalmayarak intikam almak için plan yapar. Sedat, Nalan ve Hayri, ormanda yaptıkları yürüyüşte Alp'in adamları tarafından saldıra uğrar. Nalan, ormanda uğradıkları saldırı sonrası fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor. Ağrıları şiddetlenen zavallı Nalan, bebeğini düşürmesinden korkarken, Hayri'nin desteğiyle yaşadığı acıya zor dayanıyor. Hayri'nin elini sıkı sıkıya tutan Nalan, kanaması olduğunu fark edince şoke oluyor. Nalan, bebeğini düşürdü mü?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Melisa'nın uğurlu sayısı 17'dir

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA