X
X

Camdaki Kız 35. Bölüm

17 Mart 2022

Camdaki Kızı dizi 35. Bölümde Adil, Nalan'a gerçek annesinin kim olduğunu itiraf edebilecek mi? 17 Mart Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 35. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 35. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmeye çok yaklaşmışken nasıl bir şok yaşayacak?

Nalan ve Hayri arasındaki yakınlaşmayı sezen Feride, bu konuyla ilgili önlem almaya karar verir. Nalan'ın Hayri'ye verdiği oyuncak bebeği Hayri'den zorla alan Feride, Nalan'ı iyice köşeye sıkıştırır. Nalan ve Hayri'nin birbirlerinden uzak durması konusunda uyaran Feride, son derece kararlıdır. Cana, Feride tarafından saunaya kapatılarak ölüme terk edildikten sonra, son anda kurtulur. Cana kendine gelir gelmez, Feride'den bunun intikamını almaya ant içer. Cana, babasını arayarak Feride hakkında araştırma yapmasını ister. Cana, Feride hakkında neler öğrenecek? 

Rafet, yıllar sonra ortaya çıkan eski aşkı Pervin'le sonunda yüz yüze gelmeye karar veriyor. Pervin, telefonun diğer ucunda Rafet'in olduğunu duyunca şoke olur. Rafet ve Pervin yıllar sonra bir araya gelince neler konuştular? Cana, Nalan'ın gerçek annesinin Feride olmadığını sonunda öğrenir. Feride, Nalan'ı korumaya çalışırken Cana'nın duyduklarından habersizdir. Cana, Nalan ile ilgili olan büyük sırrı öğrenir. Cana ne yapacak? Adil, Nalan'a gerçek annesinin kim olduğunu söylemek için evden çıkarken Feride'nin ağır sözlerine maruz kalır. Feride'nin suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Adil, Nalan'ın yanında yaşadıklarına daha fazla dayanamaz ve yere yığılır. Nalan, ailesinin büyük sırrını öğrenmeye yaklaşmışken bambaşka bir şok yaşar. Adil, ölecek mi?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sedat'ın gözü dışarıdadır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA