X
X

Camdaki Kız 42. Bölüm

13 Mayıs 2022

Camdaki Kızı dizi 42. Bölümde Nalan, ailesinin yıllarca kendisinden sakladığı sırrı öğreniyor. 12 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 42. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 42. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan'ın hayatı yine alt üst olacak mı?

Feride, Hayri'nin Nalan'a yakınlaşmak istediğinden artık emin olur. Hayri'nin karşısına geçerek son derece sert bir dille uyarıda bulunan Feride, Hayri'den beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalır. Hayri, artık Feride'ye savaş açmıştır. Baskılarıyla Sedat’la görüşmeyi başaran Cana, ona hem Hayri’nin ziyaretinden hem de Nalan’ın Feride’nin kızı olmadığından bahseder. Cana’nın anlattıkları karşısında çok sinirlenen Sedat; Hayri’ye haddini bildirmeye karar verir ve Nalan’ı da Feride konusunda yoklar. Cana’nın anlattıkları karşısında çok sinirlenen Sedat; Hayri’ye haddini bildirmeye karar verir. Cana, Nalan ve Hayri'nin arasında gizemli bir şeyler olduğunu sezer. Bu sırada yaşadığı sıkıntılardan dolayı doktor kontrolüne giden Cana, hamile olduğunu öğrenir. 

Hayri'nin Rafet'le yakın olmasını da kıskanan Sedat, Hayri'ye ne yapacak? Bir diğer tarafta Muzo ve Pera’nın evlilik haberi sonrası Rafet’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo’yu ataması Koroğlu Ailesi’nde küçük çaplı bir şok etkisi yaratır. Sedat, Cana'nın verdiği sırla Nalan’ı da Feride konusunda yoklar. Nalan'a "Annen çıkıp kızları olmadığını söyle" diye sorar. Nalan'ı şoke eden bu soru içine kuşku düşürür. Feride, ortaya çıkan ve yıllardır sakladıkça büyüyen sırrı artık Nalan'a itiraf etmek ister. Nalan, annesinin otele çağırmasıyla apar topar yanına gider. Yıllardır kendisinden saklanan gerçeği Feride'nin ağzından duyar. Nalan, gerçek annesinin Feride değil de Sema olduğunu öğrenince ne yapacak?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Camdaki Kız dizisinin yapım şirketi OGM PİCTURES'dir

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA