X
X

Camdaki Kız 45. Bölüm

2 Haziran 2022

Camdaki Kızı dizi 45. Bölümde Hayri, Nalan'ı bırakamayınca konağa geri dönüyor. 2 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 45. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 45. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan ve Hayri arasında kıskançlık krizi iyice alevleniyor!

Feride ve Hayri konağı terk edince yalnız kalan Nalan, Hayri’nin geri dönüşüyle umudunu yeniden kazanır. Hayri, Nalan'ı geride bırakamadığı için memleketine gidemeyince konağa geri dönüyor. Pervin’in kim olduğunu öğrenen Muzo, Pera’ya karşı güvenini kaybeder. Gülcihan, Muzo'nun Pera'yla evlenmemesi için gerçekleri açıklar. Rafet ise bu durumdan en zararlı çıkan kişi olur. Muzo, Pera'yı affedebilecek mi? 

Nalan, Feride'nin konaktan ayrılırken bıraktığı mektubu okur. Feride, Nalan'a karşı sert duvarlarının nedenini acı dolu cümlelerle anlatır. Nalan, annesi bildiği Feride'yi kaybetme korkusuna kapılır. Ancak bu mektup Feride için geri konağa ve Nalan'ın yanına geri dönme planıdır. Cana’nın hamile olduğunu önce Selen sonra da Feride öğrenir ve ikili bu probleme bir çözüm bulmak için kolları sıvar. Sedat, Feride'nin öğrenmesi ve verdiği sert tepkiyle iyice köşeye sıkışır. Nalan, Hayri'nin memlekete neden gitmek istediğini sorsa da öğrenememiştir. Hayri ise bir tek Billur'a anlatır. Billur da durumla ilgili Hayri'ye destek olmak ister. Ancak Nalan'ın Hayri ve Billur'u takip etmesiyle olaylar iyice karışık hale gelir. 

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de...

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Muzo, Nalan'a olan aşkını itiraf eder

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA