X
X

Kara Yazı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

10.03.2017 Friday 17:22 (Güncellendi: 15.05.2017 - 16:17)

Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Kara Yazı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kara Yazı'nın genel hikayesi ve ilk detaylar bu haberde!

Kara Yazı ne zaman başlayacak?

Kanal D'nin yakında başlayacak yeni dizisi Kara Yazı'nın oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Burak Çelik, Gülper Özdemir, Nilgün Türksever, Aslı Orcan, Tansu Taşanlar, Zehra Yılmaz, Orçun Koray Kaygusuz, Leyla Kader İlhan, Şenol Önsel, Sedef Akalın ve Su Burcu Yazgı Coşkun var. Dark Story'nin yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yazıyor. Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat, Kara Yazı'nın yapımcılığını da yaparken, dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

Kara Yazı Oyuncuları kimdir? Kara Yazı oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor.

Haluk Bilginer (Oğuz)
Emre Kınay (Halil)
Zeynep Çamcı (Yaren)
Ushan Çakır (Mehmet)
Burak Çelik (Erdem)
Gülper Özdemir (Derya)
Nilgün Türksever (İclal)
Aslı Orcan (Elif)
Tansu Taşanlar (Kadir)
Zehra Yılmaz (Melisa)
Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk)
Leyla Kader İlhan (Esma)
Şenol Önsel (Turgut)
Sedef Akalın (Aslı)
Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül)

Kara Yazı dizisi konusu

Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı.

Kara Yazı Fragmanı

KARA YAZI VİDEOLARI