X
X

Kara Yazı’nın ilk bölümü yayınlandı!

29.03.2017 Çarşamba 01:26 (Güncellendi: 15.05.2017 - 16:17)

Başrollerinde Haluk Bilginer (Oğuz), Emre Kınay (Halil), Zeynep Çamcı (Yaren), Ushan Çakır (Mehmet), Burak Çelik (Erdem), Gülper Özdemir (Derya) ve Nilgün Türksever’in (İclal) olduğu Kara Yazı’nın ilk bölümü yayınlandı!

Kara Yazı’nın ilk bölümünde, Derya işlemediği bir suçtan dolayı tutuklanırken; Yaren, kardeşinin düştüğü bu durumu aydınlatmaya çalışmaktadır!

Derya tutuklanıyor!

Halil’in üç kızından ortanca olan Derya, iş çıkışı beklemediği bir olayla karşılaşıyor!  İş çıkışı kaçırılır! Kaçıranlarla mücadele ederken, saldırganın kafasına vurmasıyla baygınlık geçirir!  Rastlantı sonucu olaya şahit olan ve bulundukları yeren gelen Mehmet Karahan tarafından kurtarılır; fakat, boğuşma sırasında silah patlar ve saldırgan ölür! Derya, bu olan biteni hayal meyal hatırlamaktadır! Suç üzerine kalır ve hapse düşer!

Yaren, Derya’yı kurtarmak için çabalar!

Kız kardeşinin tutuklandığını öğrene Yaren, babası Halil ile birlikte karakolun yolunu tutar. Olan biten hakkında çok bir şey hatırlamayan Derya, saldırganların dışında iki kişinin daha olduğu söyler. Mahallenin taksicisi ve abi olarak gördüğü Kadir ile birlikte işi çözmeye çalışır. Ulaştıkları bilgiler ışığında Karahan Ailesi’nin parmağı olduğunu öğrenirler!

Oğuz Karahan işin üstünü örtmeye çalışır!

Gece yaşananları Mehmet’in en yakın arkadaşı Erdem’den öğrenen Oğuz Karahan, durumu kendi yöntemleri ile çözer! Ailesini de bu olayın ortaya çıkmaması için uyarır. Mehmet, işin iç yüzünü öğrendikten sonra suçlu olduğunu polise itiraf eder; fakat, işler beklediği gibi gelişmez!

Kara Yazı ilk bölümde neler oldu?

Kara Yazı 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Karahan ve Uluçınar ailelerinin kaderini bağlayan cinayet sonrasında yaşanacaklar 2. Bölümün merakını daha da arttırdı! Derya’nın yaşadığı talihsiz olay nasıl çözüme ulaşacak? Yaren, kardeşi Derya’nın suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi? Mehmet Karahan yaşanan bu olayda nasıl bir yol izleyecek? Halil’in, kızı Derya ile ilgili ne gibi düşünceleri var? Yaren ve Mehmet bu olaylardan nasıl etkilenecek? Oğuz Karahan, olaydan ailesini korumak için nasıl bir karar alacak?

 

KARA YAZI VİDEOLARI