X
X

Kanal D’den "Muhteşem İkili" fanlarına sürpriz!

31.10.2018 Çarşamba 14:44 (Güncellendi: 18.02.2019 - 10:39)

Kanal D, Muhteşem İkili fanlarına özel bir sürpriz hazırladı. Sosyal medya hesapları üzerinden #Muhteşemİkilim hashtag’i ile muhteşem ikililerinin fotoğraflarını bizimle paylaşan takipçilerimiz arasından Instagram ve Twitter’da en fazla beğeni alan 10’ar kişiye (toplam 20 kişiye) özel sürpriz hediyeler verilecek.

Yarışma Katılım Koşulları

1- Kanal D Sosyal Medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 31.10.2018 – 01.11.2018 Saat 17.00 tarihleri arasından Kanal D tarafından düzenlenmektedir.
Tüm katılımcıların Kanal D sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması gerekmektedir.

2- #Muhteşemİkilim hashtag’ini kullanarak muhteşem ikililerinin fotoğraflarını bizimle paylaşan ve en çok beğeni alan 20 kişi hediye kazanma fırsatına sahip olacaktır.

3- Yarışmaya katılan sahte hesapların katılımı geçersiz sayılacaktır.

4- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

5- Yarışma, 1 Kasım 2018 17.00 tarihinde son bulacak, kazananlar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Kazananların, mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

5- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

6- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

7- Katılım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

8- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

9- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

10- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

11- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

12- Kanal D’nin Yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

13- Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

MUHTEŞEM İKILI VİDEOLARI