X
X

Muhteşem İkili'nin 2. Bölümünde Barca ve MKC firar ediyor!

08.11.2018 Perşembe 09:27 (Güncellendi: 18.02.2019 - 10:39)

Muhteşem İkili'nin 8 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 2. yeni bölümünde Barca ve MKC, hapiste ölümle yüz yüze geliyor! Barca'nın babası ve polis akademisinden hocaları Köpek Sadri iki kafadarı kaçmaları için plan yapıyor! Barca ve MKC, ilk kez ortak hareket etmek zorunda kalıyorlar ve hapisten firar ediyorlar!

Barca ve MKC için ölüm emri!

İki kafadarımız, Demiray'ın kurduğu komplo ile hapse giriyor. Hapiste onları zor günler beklemektedir; çünkü, içeride onların hapsettiği suçlular vardır. Demiray'ın planı tıkır tıkır işlemektedir. İçeride kullanabileceği azılı mahkumlar seve seve iki kafadarımızı öldürecektir. Verilen ölüm emri ile Barca ve MKC, her köşede saldırılara maruz kalır. Birbirini pek sevmeyen ikilimiz ortak olmaya mecbur kalırlar. Bu saldırıları böyle savuşturabileceklerini görürler. 

Barca'nın babası Feridun olaya el atıyor!

Feridun durumun farkındadır. Oğlunun ve MKC'nin içeriden sağ çıkamayacağını eski bir polis olarak bilmektedir. Suçsuz olduğunu adı gibi bildiği iki kafadarı hapisten kaçırmak için yollar arar. Öncelikle Yağmur ve Nilüfer'e planını anlatır. Avukat olan Yağmur hukuk yoluyla çözeceğini düşündüğü için olayın dışında kalır. MKC'yi de kaçmaması için uyarır. Nilüfer ise, daha cevval olduğundan planın içinde hareket eder ve hapse kılık değiştirerek girer. Barca ile konuşarak durumu izah eder. Hapishanenin krokisi olan kolyeyi ona ulaştırmayı başarır. Feridun'un işi daha bitmemiştir. Büyük planın büyük kısmına dahil edeceği ismi biliyordur.

Köpek Sadri firarın odak noktası!

Feridun, iki kafadarımızın hocası Köpek Sadri'den yardım ister. Köpek Sadri tutuğunu koparan birisidir. İkiliyi hapiste ziyaret eder. Önce, öğrencilerini haşlar; sonra ise, planın detaylarını anlatır. Ölümün soğuk nefesini enselerinde hisseden Barca ve MKC'nin firar etmekten başka çareleri yoktur. Sonuçta kaçış planını uygularlar. Barca ve MKC, firari olarak olayı çözmek için harekete geçer. Demiray bir taraftan, emniyet güçleri bir taraftan onları yakalamak için yarışırlar. Barca ve MKC ise, Demiray'ın komplosunu ortaya çıkarabilmek için çetenin üstüne giderler...

Muhteşem İkili son bölüm:

Muhteşem İkili son bölüm

Muhteşem İkili 3. Bölüm Fragmanı:

Barca geçmişiyle yeniden karşı karşıya kalıyor! MKC, en zor zamanda yardıma koşuyor! Barca'nın karısını ve çocuğunu öldüren adam çok yakındır. Fakat elleri bağlı halde ona ulaşamaması onu bitirmektedir. Barca'yı kurtarmak için gelen MKC, tuzağın tam ortasında kendini bulur.

MUHTEŞEM İKİLİ VİDEOLARI