X
X

Muhteşem İkili'nin 6. Bölümünde Barca ve MKC, sonu tatsız biten bir soyguna müdahale ediyor!

06.12.2018 Perşembe 09:59 (Güncellendi: 18.02.2019 - 10:39)

Muhteşem İkili'nin 6 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan 6. yeni bölümünde MKC ve Barca, gelen ihbar üzerine bir soyguna müdahaleye gidiyor! Barca ve Nilüfer arasındaki yakınlaşmalar diğerlerinin dikkatini çekiyor! MKC'nin oğlu Kaan kayıplara karışıyor!

Sonu kötü biten operasyon!
Ankara'dan gelen emirle Özel Birimin başına geçen Barca ve MKC gelen bir ihbara birlikte giderler. Bu bir soygundur. Birimde operasyon ile ilgili plan yapıldıktan sonra harekete geçerler. Soygun alanına gelen Barca, çetenin içindeki kişiden haber bekler. Gelen haber ile birlikte Özel Birim operasyona başlayacaktır. Bu sırada soygunun olduğu mekandan silah sesleri gelmeye başlar. Barca ve diğer polisler planı iptal edip mekana girerler. İçerideki çatışma sırasında haber verecek kişi vurulmuştur. Peki, çatışmada ekibe yakın kim vurulmuştur? Vurulan kişi MKC'mi? Vurulan kişi öldü mü?
 
 
 
Barca ve Nilüfer aşka doğru!
Nilüfer son yaşananlardan sonra Barca'nın soğuk mizacının yanında, içine işleyen sıcak yanını görmeye başlar. Aşık olduğu gözlerinden okunmaya başlar. Barca ise, ölen eşinden sonra ilk kez bir kadına karşı ilgi duymaya başlar. Nilüfer'in kendisine iyi geleceğini, hayata tekrar döndüreceğini bilmektedir. Her fırsatta görüşmeye başlayan ikilinin birbirlerine olan ilgisini diğerleri de farkına varır. Kıskançlığıyla ünlü MKC bu yüzden kardeşinden uzak durması için Barca'yı uyarmaya bile başlamıştır. Barca, ona kulak asmazken kendisine aşık olan Yasemin'i bile -sonu Yasemin için kötü de bitse- uzaklaştırmayı başarmıştır. Geriye bir tek ikilinin aşklarını birbirlerine itiraf etmeleri kalır. Barca ve Nilüfer aşklarını itiraf edecekler mi? Yasemin, Barca'nın olumsuz yaklaşımından sonra neler yaşayacak? Nilüfer, Yasemine verdiği "Barca'dan uzak durma" yeminini tutacak mı?
 
 
 
Kaan kayıp!
Kaan, anne ve babasını tekrar bir araya getirebilmek için Feridun ile bir gece düzenler. Burada anne ve babasına olan duygularından oluşan bir mektup okur. Gece çok iyi geçer. MKC ve Yağmur bu güzel geceyi dans ederek bitirirler. Bu mutlu geçen gecenin sonunda tatsız bir olay yaşanır. Kaan kayıptır. MKC, Yağmur ve diğerleri telaşlı bir şekilde onu ararlar. Peki, Kaan kaçırıldı mı? Kaçırıldıysa kim tarafından kaçırıldı? Kaçırılmadıysa Kaan nerede?
 
Muhteşem İkili'nin son bölümünde neler oldu?

Hapisten çıktıktan sonra kendisini içeri atan hakim ve savcıyı öldüren Fişek Ekrem, kızını evlendirmek için hazırlıklara başlar. Barca ve MKC bu haberi duyar. Ekrem'i düğünde yakalamak için plan yaparlar. Özel Birim'deki polisler düğüne çalgı ekibi olarak sızmayı başarır. Barca ve MKC, düğün salonunun arka tarafında konuşlanırlar. Fişek Ekrem'e polisin operasyon düzenleyeceği haberi gelir. Düğün salonun arka kapısından kaçmaya çalışırken Barca ve MKC uzun namlulu silahlarla ona engel olmaya çalışırlar; fakat, kalabalık olan Ekrem kaçmayı başarır. Fişek Ekrem bu operasyon sonrasında mahalledeki egemenliğini kaybeder.

Muhteşem İkili yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

MUHTEŞEM İKILI VİDEOLARI