X
X

Şarkılar Bizi Söyler 13. Bölüm 24.05.2021 - Müzeyyen Senar

25 Mayıs 2021

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Müzeyyen Senar’ın şarkıları söylendi. Dalgalandım da Duruldum, Benzemez Kimse Sana, Sevmekten Kim Usanır, Ormancı, Vardar Ovası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

MÜZEYYEN SENAR ŞARKILARINA MUSTAFA KESER YORUMU...

Şarkılar Bizi Söyler’in Müzeyyen Senar şarkılarıyla nostalji rüzgarları esen gecesinin konuğu Mustafa Keser oldu. Ünlü sanatçı, Cumhuriyet Divası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkılarını yorumlandı.

ANILARLA MÜZEYYEN SENAR...

Usta sanatçı Mustafa Keser, Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde seslendirdiği Müzeyyen Senar’ın şarkılarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesi Mustafa Keser, Müzeyyen Senar ile ilgili birçok anısına da anlattı. Stüdyoda zaman zaman da duygusal zaman zaman da eğlenceli anlar yaşandı. Geceye damgasını vuran bir diğer olay ise Mustafa Keser’in, Müzeyyen Senar şarkılarını seslendirirken sergilediği dans performansı oldu. Usta sanatçı kendine has dans figürleriyle izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleriyle pazartesi akşamı Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR