X
X

Şarkılar Bizi Söyler 18. Bölüm 02.10.2021 - İbrahim Tatlıses

3 Ekim 2021

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konuğu Arabesk Müziği’nin efsanesi, İmparator İbrahim Tatlıses oldu. Tatlıses, programın açılışını ‘Sarhoş’ şarkısıyla yaptı. 12 yıl aranın ardından ilk kez “Şarkılar Bizi Söyler”e konuk olan Tatlıses, “Sizin yanınızda olmak beni çok duygulandırdı” sözleriyle duyduğu özlemi dile getirdi.

SİBEL CAN’DAN HÜLYA AVŞAR’A TATLI NİSPET...

Programın ilk dakikalarında İbrahim Tatlıses ve Sibel Can arasındaki sohbette taşlar Hülya Avşar’a gitti. İbrahim Tatlıses’e olan sevgisini dile getiren Sibel Can, imparatoru yanağından öptü... Tatlıses ve Can arasındaki dostane sohbetin ardından Sibel Can, “Hülya, kıskansın...” sözleriyle Avşar kızına tatlı tatlı nispet yaptı.

İMPARATOR’DAN KIZI DİLAN’A NOTA DERSİ...

İbrahim Tatlıses şarkılarının söylendiği özel gecenin bir diğer konuğu ise Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’tı. Babası İbrahim Tatlıses’in “Kal Benim İçin”, “Dom Dom Kurşunu” gibi en sevilen şarkılarını yorumlayan Dilan Çıtak, açıklamalarıyla stüdyoda keyifli anlar yaşanmasını da sebep oldu. İmparator, yayın esnasında kızı Dilan Çıtak’ın nota bilgisini ölçtü... Baba-kız arasındaki tatlı sohbet yerini kahkahalara bıraktı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR