X
X

Şarkılar Bizi Söyler 27. Bölüm 04.12.2021 - Akustik Şarkılar

5 Aralık 2021

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Pop müziğin sevilen ismi Fettah Can, Yargı dizisinin ünlü oyuncusu Uğur Aslan, arabesk müziğin güçlü yorumcusu İntizar ve enstrümantal müziğin başarılı grubu Taksim Trio oldu.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde Fettah Can “Sana Affetmek Yakışır”, “Küs” gibi şarkılarıyla pop rüzgârları estirirken, İntizar’ın “Ihlamurlar Altında”, “Benim Hayatım” şarkılarıyla arabesk fırtınası yaşandı. Taksim Trio müzik grubunun usta bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek ise “Belalım” ve “Yalan Dünya” şarkısına yaptığı yorumlarla mest etti. Kanun virtüözü Aytaç Doğan “Kaybolan Yıllar” resitali ile müzik ziyafeti yaşatırken, Hakan Altun’un “Yorgun Yıllarım” şarkısına eşlik ettiği anlar geceye damga vurdu.

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın başarılı oyuncusu Uğur Aslan, gecede seslendirdiği türkülerle kendisine hayran bıraktı. Uğur Aslan’ın İntizar ile “Uyan Sunam Uyan” düetiyle başlattığı türkü ziyafeti “Ay Gız”, “Kaynatın Çayı”, “Atem Tutam Ben Seni” ile devam etti. “Kaynatın Çayı” türküsü eğlenceli sözleriyle dikkat çekerken Uğur Aslan bu türküyü bir kez daha Hakan Altun için seslendirerek eğlenceli anlara imza attı.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 4 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR