X
X

Şarkılar Bizi Söyler 33. Bölüm 22.01.2022 - İzel Şarkıları

23 Ocak 2022

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geldi. Programın bu bölümünde, İzel’in yorumladığı birbirinden hit şarkılarla müzik şöleni yaşanacak, “İzel Şarkıları” konseptli programın açılışı “Eller Havaya” şarkısıyla yapıldı... 

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, pop müziğin güçlü yorumcusu İzel, Çok Güzel Hareketler 2’nin yetenekli oyuncuları Atakan Çelik ve Safa Sarı ile ünlü sanatçı Kutsi oldu.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde, İzel’in yorumladığı şarkılarla müzik ziyafeti yaşandı. İzel’in “Bebek” şarkısı ile başlattı müzik şöleni “Kıyamadım, Kızımız Olacaktı, Dayanamam, Emanet” gibi birbirinden sevilen şarkılarla devam etti. Çok Güzel Hareketler 2’nin yetenekli oyuncuları Atakan Çelik ve Safa Sarı hem yorumları hem de samimi sohbetleriyle programa renk kattı. Atakan Çelik, “Galibi Sen” yorumu ile İzel’den tam not alırken Safa Sarı, “Hasretim” şarkısını yorumladığı anlarda eğlenceli performansıyla keyifli anlara imza attı. Taklit yeteneğiyle adından söz ettiren Safa Sarı, Çelik taklidiyle de kahkaha tufanı koparttı. Kutsi ise “İlan-ı Aşk, Doğum Günü” gibi aşk şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşattı.

İZEL’İ ŞAŞIRTAN SÜRPRİZ!

Pop müziğin sevilen ismi İzel, Sinan Akçıl imzalı “Anlayamazsın” şarkısını söylediği anlarda bir de sürpriz yaşandı. Sinan Akçıl'ın stüdyoya giriş yaptığı anda şoke olan İzel, şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşattı. İkili, “Anlayamazsın" ve "Gurur” şarkılarında yaptıkları düetlerle geceye damga vurdu.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR