X
X

Şarkılar Bizi Söyler 41. Bölüm 19.03.2022 - Karışık Kaset Gecesi

20 Mart 2022

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geldi. Programın bu bölümünde, arabesk de var pop da nostalji de var dans da...  “Karışık Kaset” konseptli programın açılışı “Adını Anmayacağım” şarkısıyla yapıldı.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, başarılı besteci, söz yazarı ve yorumcu Ersay Üner, Türk pop müziğin güçlü sesi Simge Sağın, arabesk ve taverna müziğinin usta ismi Ümit Besen ve ünlü komedyen Doğu Demirkol oldu.

Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölüme Sibel Can ve Hakan Altun’un vokalistlerinin muhteşem performansıyla başladı. “Ruh İkizi” ve “Padişah” şarkılarını seslendiren Funda Gürses, Gökçe Bekaroğlu ve Umut Kaplan sahne performanslarıyla da keyifli anlara imza attı.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarla müzik şöleni yaşandı. Türk müziğine kazandırdığı sayısız hit şarkılarla adından söz ettiren Ersay Üner, “Selam, Seni Soruyorlar, Bebek, Tatlım Tatlım, Sen Olsan Bari, Sebastıan, İki Aşık” gibi pop müziğin en sevilen şarkılarıyla adeta müzik ziyafeti yaşattı. Simge Sağın “Prens & Prenses, Çekilmiyor, Fesuphanallah” şarkılarıyla programda yerini alırken güçlü yorumlarına zaman zaman danslarını eşlik ederek görsel bir şölen yaşattı. Simge Sağın, “Öpücem” şarkısındaki dans performansıyla kendisine hayran bırakırken Sibel Can’ın da kendisine katılmasıyla ikili muhteşem bir sahne şovuna imza attı. Duayen sanatçı Ümit Besen “Tahta Masa” ve “Dilek Taşı” şarkılarıyla başlattığı nostalji şölenini, “Nikah Masası” ve “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi” gibi unutulmaz klasikleriyle devam etti. Keyifli ve samimi sohbetiyle geceye renk katan Doğu Demirkol, şarkı söylemesi için gelen istekleri de kırmayarak Kerim Tekin’in “Kara Gözlüm” şarkısını yorumladı.

Pop, arabesk ve nostaljik şarkılarla müzik ziyafeti yaşanan geceye düetler damga vurdu. Simge Sağın ve Ersay Üner “Ne Zamandır” şarkılarında bir araya gelirken, Sibel Can ve Simge Sağın “Konuşsana Bir Tanem” şarkısında buluştu. Programın ilerleyen dakikalarında Sibel Can ve Ersay Üner “Akşam Sefası” şarkısında unutulmayacak bir düete imza attı.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR