X
X

Şarkılar Bizi Söyler 49. Bölüm - Uzun Yol Şarkıları

22 Mayıs 2022

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, ünlü sanatçı Sinan Özen, duayen oyuncu Oya Başar, usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan oldu.

Şarkılar Bizi Söyler’in müzik ve eğlence dolu yeni bölümünde Sinan Özen, “Öpsene Beni” şarkısıyla müzik şölenini başlattı. Ünlü sanatçı, “Vicdansızlar, Senin Ağzını Yerim, Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım” gibi en sevilen şarkılarıyla izleyiciye unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşattı. 2020 yılında ikizlerini kucağına alan Sinan Özen, evlatlarından bahsederken sağlık sorunları yaşayan minik kızı Neva için; “Kızım yoğun bakımdayken bir şarkı yaptım. Sağlığına kavuşunca okuyacağım” dediği “Yerim Göğüm Yıldızım” şarkısını söyleyerek duygu dolu anlar yaşattı.

Duayen oyuncular Oya Başar ve Hamdi Alkan, keyifli ve samimi sohbetleriyle geceye renk kattı, kahkahalar havada uçuştu. Oya Başar ve Levent Kırca’nın Türk televizyon tarihine damga vuran Olacak O Kadar programının hafızalardan silinmeyen şarkısı hep birlikte söylendi ve “Şarkılar Bizi Söyler”de adeta nostalji rüzgârı esti. Hamdi Alkan, “Kaderimin Oyunu” şarkısında Orhan Gencebay’ın taklidiyle keyifli anlara imza attı.

HAKAN ALTUN’DAN YEPYENİ ŞARKILAR...

Hakan Altun, merakla beklenen yeni albümünden şarkılarını ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de seslendirdi. 20 Mayıs’ta çıkacak “Çok Ağlarız” albümünün heyecanını paylaşan Hakan Altun, yeni albümünden “Çok Ağlarız, Yanmayan Yok, İflah Olmam, Küskünüm, Sana Gelsin, 1000 Kez, Bir Aptal Aşık” şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR