X
X

Şarkılar Bizi Söyler 5. Bölüm 25.03.2021 - Zeki Müren

26 Mart 2021

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geldi.

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in beşinci bölümünde Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Zeki Müren’in şarkıları söylendi. Kahır Mektubu, Şimdi Uzaklardasın, İnleyen Nameler gibi Zeki Müren’in en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Cem Yılmaz, renkli sohbetiyle stüdyoyu adeta kahkahaya boğdu. Zeki Müren’in unutulmaz şarkılarına sesiyle hayat veren komedyen, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Tabii geceye damga vuran Cem Yılmaz imzası da hiç şüphesiz ünlü komedyenin yaptığı Sibel Can taklidiydi.

Cem Yılmaz, Sibel Can’ın mimikleriyle Sibel Can şarkıları söyledi. Ünlü komedyenin esprilerle süslediği Sibel Can taklidi, geceye renk kattı. Usta oyuncu Zafer Algöz de “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Ünlü oyuncu Zeki Müren şarkılarını, sanat güneşinin gözlükleri ve aksesuarlarıyla söyleyerek Zeki Müren’e hayat verdi.

Zeki Müren’in kostümleri “Şarkılar Bizi Söyler”in stüdyosunda ışıldadı. Zeki Müren’in yirmi yıllık tasarımcısı olan ünlü modacı Muzaffer Çaha, sanat güneşinin unutulmaz sahne kostümlerinin hikayesini sunucularımızla paylaştı.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR