Skip to main content
 
Hilal ile Leon'un beklenen kavuşması!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hilal ile Leon'un beklenen kavuşması!

Azize, ailesine kavuşabilecek mi?

Azize, ailesine kavuşabilecek mi? / Özel Klipler

Vatanım Sensin 33. Bölümde Azize, Dağıstanlı'dan kaçmayı başarıyor; kendi savaşına devam etmek zorunda kalıyor!   Hemen izle


Vatanım Sensin 33. Bölümde; Leon'un yeniden Yunan üniformasıyla İzmir'e gelmesi, Hilal'i hakikatler konusunda meraklandırıyor!
Vatanım Sensin 33. Bölümde; Leon'un yeniden Yunan üniformasıyla İzmir'e gelmesi, Hilal'i hakikatler konusunda meraklandırıyor!

Hilal ile Leon'un aşkı, adeta savaşın içinde açan bir çiçekti. Babası Vasili'nin kurşuna dizilmesi sonrası annesi Kirya Veronika ile Atina'ya giden Leon, Hilal ile mektuplaşmaya devam etmişti. Hilal'in hapse girmesi, aralarındaki iletişimin kopmasına neden olmuştu. Leon'dan uzun zamandır haber alamayan Hilal, limanda İzmir'e  geri döndüğünü görür. Leon'u görünce büyük bir mutluluk yaşayan Hilal'in bu sevinci kursağında kalmıştı. Zira Leon, eskisi gibi değildi ve Hilal'in bu durum karşısında yaşadığı hayal kırıklığı büyük olmuştu. Lakin Leon'un, Hilal'e verdiği açelya çiçeği, onu unutmadığının en büyük göstergesi olmuştu. 

Hilal'in sahipsiz çocuklar için yaptığı korkusuz yardım, peşine Yunan askerlerinin takılmasına sebep olur. Yunan askerlerden kaçmaya çalışan Hilal, karşısında Leon'u gördüğü an her şey bambaşka bir hal alır. Hilal ve Leon'un ormanda karşılaşmasıyla beklenen kavuşma sonunda gerçekleşir.

16.11.2017 Perşembe 22:49   (Güncellendi: )