Skip to main content
 
Vasili tuzağa düşüyor!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Vasili tuzağa düşüyor!

Ali Kemal, gerçek ailesini öğreniyor!

Ali Kemal, gerçek ailesini öğreniyor! / Özel Klipler

Vatanım Sensin 30. Bölüm'de; Cevdet'in yazdığı mektupta Vasili ve Veronika, Ali Kemal'in gerçekte kendi oğulları olduğu gerçeğiyle yüzleşiyorlar.   Hemen izle


Vatanım Sensin 30. Bölüm'de; Cevdet'in, Vasili'ye oynadığı oyun tam istediği gibi gider ve Vasili büyük bir tuzağa düşer.
Vatanım Sensin 30. Bölüm'de; Cevdet'in, Vasili'ye oynadığı oyun tam istediği gibi gider ve Vasili büyük bir tuzağa düşer.

Cevdet, ailesini kurtarmak için Vasili ile iş birliği yaşar. Türk Karargahı'ndan tüm pusulaları, Ali Fuat Paşa'nın yerini ve kuvvacıların tüm planlarını kendisine getirmesini isteyen Vasili, Cevdet'i bir seçim yapmaya zorlar. Cevdet, bu uğurda kendisini engellemeye çalışan Yüzbaşı Yakup'un bile canını almış gibi görünür. Tüm bilgileri getirdiği Vasili, Cevdet'e itimat etmeyeceğini ve kendisine ihanet eden birine imtiyaz vermeyeceğini dile getirir. Vasili, oğlu olduğu Ali Kemal ve diğer kuvvacı arkadaşlarını hapisten kurtarır. İnfaz edilmelerini engellemek için onları, İzmir'den kaçırmaya çalışır. Vasili'nin bu planını ise Cevdet bozar. Cevdet, Vasili'nin kuvvacıları İzmir'den kaçırdığı gerekçesiyle Yunan Ordusu adına ihanet ettiği gerekçesiyle tutuklatır.

02.06.2017 Cuma 11:23   (Güncellendi: )