X
X

Adı Efsane 4. Bölüm'de neler olacak? 5.Bölüm Fragmanı yayınlanacak mı?

18.02.2017 Cumartesi 22:45 (Güncellendi: 06.09.2017 - 11:25)

Adı Efsane'nin 18 Şubat 2017 akşamı yayınlanan 4. Bölümünde Tarık, yaralanmanın ardından istemediği durumlarla karşılaşır! "Baba-Kız Gecesi"ne gidememesi ona pahalıya patlar! Kızları ile arası bozulurken, takım ile alakalı en önemli maç günü gelmiştir! İdmansız takım bu yükün altından kalkabildi mi? Tarık, üstündeki bu zorlu ağırlıklardan kurtulabildi mi?

Adı Efsane yeni bölümde Melis, "Baba-Kız Gecesi"nin yapıldığı mekanı gözyaşları içinde terk eder! Seçil, eline büyük bir koz geçirmiştir artık! Tarık ise, eline geçirdiği fırsatı Hakan'ın geleceği için geri tepmiştir! Zeynep'i bile kaybetme noktasına gelir! İki kızı da onu affetmez! Tarık'ın düştüğü bu çıkmaz kendini kaybetmesine ve çevresindekilere zarar vermeye başlar!

Bahar, Seçil ile Tarık'ın yaralandığı gece yaşadıkları ile ilgili bir konuşma yapar! Melis'in o gece yaşadıklarını bilmesi gerektiğini anlatır; fakat Seçil, Bahar'ı dinlemez! Tarık'ı kötüler ve geçmişten kaynaklı yaşananlardan dolayı karanlık bir tarafının olduğunu söyler! Bahar önce ne dediğini anlamaz; çünkü, kendisinin tanıdığı Tarık çocukları için yıpranan bir babadır!

TARIK KENDİNİ KAYBEDİYOR

Tarık kendini affettirmek için gittiği Seçil'in evinde Melis'le konuşmaya çalışır! İşler istediği gibi gitmez ve öfkesine yenik düşerek yanlış bir harekette bulunur! Bunu Zeynep'te görür ve hep yanında olduğu babasına yüzünü çevirir! Olaylar bununla da kalmaz! Kızlarının kendisinden uzaklaştığını gören Tarık, Bahar'ın gözlerinin önünde basket sahasını kırıp döker! Bahar şaşkınlık içinde bu olayları izler ve Tarık'ı çok zor duruma sokacak bir karar alır!

TAKIM İLK MAÇINDA SAHADA

Bahar'ın etkisi ile karar değiştiren Hakan takımdaki yerini alır; fakat, Tarık son yaşananlardan dolayı takımın başında değildir! Onu tekrar koçluğa döndürme işi Hakan ve takımın diğer oyuncularına düşmüştür! Tarık'ın evine giden takım onu bu kararından döndürüp maçın oynanacağı basket salonuna giderler! "Ya, tamam; ya, devam!" niteliğindeki ilk maçına çıkan takım sahadan nasıl bir sonuç alacak? Cevabı Adı Efsane'nin son bölümünde..

ADI EFSANE VİDEOLARI