X
X

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm

18 Mayıs 2022

Üç Kız Kardeş 17 Mayıs Salı akşamı yayınlanan 12. bölümde Somer ve Türkan boşanacak mı? 17 Mayıs Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 12. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Türkan, Somer'in çabalarını görmezden geliyor.

Somer, Türkan’ı kazanma çabası içindeyken Türkan’ın ayrılık konusunda kararlı duruşu Somer’i daha da çileden çıkarır. Somer, Türkan'ı ikna etmek için daha ne kadar uğraşacaktır? Nihat, Somer’e karşı savaşında Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice mahkûm eder kendine. Mine Nihat’ın bu takıntılı tutumundan korkmaya başlamıştır. Rüçhan’ın iş birliği teklifi onu Nihat’a karşı biraz olsun güçlendirir. Rüçhan için ise bu iş birliği tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmek içindir. Somer, Türkan'ın kendisinden ayrılmak istemesinde kararlı durmasıyla pes etmek istemez. Türkan'ı teknede yalnız bırakan Somer, ona ufak bir oyun oynamak ister. Ancak Türkan, korku dolu anlar yaşar. 

Rüçhan, Kalender Ailesi'ne karşı vurucu bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Fatih'in verdiği evraklarla Sadık ve ailesi için zor günler kapıdadır. Somer, evliliğini kurtarmak isterken mahkeme gününün belli olması işleri iyice çıkmaza sokar. Türkan ise boşanma davasını iple çektiğini göstermeye çalışsa da içten içe yıkılır.

Üç Kız Kardeş, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D’de.

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ailenin ilk göz ağrısı Türkan'dır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA