X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 71. Bölüm

23 Ocak Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 71. bölümünde Kormanlar, haciz şokuyla sarsılıyor!

Rüçhan Adnan’dan duyduklarının etkisindeyken, Somer gerçeklerden annesinin haberinin olmasını istemez. Rüçhan'ı uyaran Somer, son derece sert ve kararlıdır. Somer Adnan'ın karşısına çıkar ve ailesini korumak ister. Adnan'ı tehdit eden Somer, ailesinden uzak durması konusunda Adnan'ı uyarır.

Sevilay, cezaevinden çıkmak için Adnan'dan destek ister. Sevilay, Kormanlara karşı Adnan'la işbirliği yapmak ister. Adnan, Sevilay'la anlaşacak mı? Kormanlar, Adnan'ın baskısıyla zor günler yaşarken haciz şokuyla daha da zor duruma düşer. Somer, polisleri ve haciz memurlarını engelleyemez. Kormanlar, evlerine gelen hacizle yıkılır. 

Kartal şüphelerinin peşindeyken, Somer bildiği gerçekleri daha ne kadar saklayacak? Kartal duyduğu gerçeklerle nasıl başa çıkacaktır?

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sadık ve Nesrin'in iki kızı vardır

FRAGMANLAR