X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 56. Bölüm

3 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 56. bölümünde Türkan, Kartal'la evlendiğini Somer'den saklayabilecek mi?

Türkan, kanatlarında sevda taşıyan bir kuş misali Somer’e uçmak istiyordu. Adım atsa uçurum, dönse yangın yeri. Somer’se bir yağmur tanesi gibi yağmak istiyordu Türkan’a. Türkan’ın yemeğe katılması Somer’e yeniden umut verdi. Türkan, Mine'nin başına gelenlerden sonra kendisi ve Defne için korkar. Mine'nin düştüğü duruma üzülen Türkan, Somer'in gerçeği öğrenmemesini ister. Kartal'la evliliğini saklayan Türkan, Somer'in öğrenmesiyle Defne'den uzak kalacağını düşünür. 

Türkan, Mine'ye üzüldüğünü ve aynı durumda olmaktan son derece korktuğunu Somer'e itiraf eder. Somer ise Mine'nin sadece Kiraz'ın annesi olduğunu ancak kendisinin sevdiği kadın olduğunu söyleyen Somer, Türkan'a olan aşkını bir kez daha itiraf eder. Mine, Türkan'a Kiraz'ı görebilmek için yalvarır. Türkan bir anne olarak vicdanını susturamaz. Mine, sonunda Türkan'ı ikna etmeyi başarır ve Kiraz'ı görür. Peki Somer, bu durumu öğrenince ne yapacak? 

Kartal, Türkan’la olan durumunu kimseden gizlemek istemiyor, Türkan ise bunun gizli kalmasını istiyordu. Bu yüzden birbirlerini incitiyorlardı. Kiraz'ın Mine'nin yanına gittiğini ve Türkan'ın bu duruma öncülük ettiğini öğrenen Somer, Türkan'ın evine adeta baskın yapar. Peki Somer, orada Kartal'la karşılaşacak mı?

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Türkan, Dönüş ve Derya kardeştir

FRAGMANLAR