X
X

Üç Kız Kardeş 72. Bölüm

30 Ocak Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 72. bölümünde Somer, ailesi için çırpınırken geride bıraktığı Türkan’ın biraz geç farkına varır.

Türkan, dağılan ve pe eden Somer'i her ne kadar toparlamaya çalışsa da Somer, çırpınmayı bırakıp pes eder. Somer, bu zor günlerden nasıl çıkacak? Kormanlar tamamen servetini ve gücünü kaybetmişken Rüçhan’ın tenezzül etmeyeceği kapılar ona kucak açar. Rüçhan, başına gelenlere isyan eder. Kartal, Derya'nın söyledikleri karşısında şok geçirir ve gerçeği kabul etmek istemez. Derya'nın anlattıklarından sonra Adnan'ın karşısına geçen Kartal, hesap sorar. Kartal, bu gerçek karşısında ne yapacak? 

Adnan, Rüçhan'ın zor günlerini fırsat bilerek tüm gücünü kullanmak ister. Kormanların evini alacağını söyleyen Adnan, Rüçhan'ı bir kez daha yıkmayı planlar. Adnan, Sevilay'la plan yaparak anlaşma sağlandı. Sevilay, Adnan'a Rüçhan ve ailesine karşı destek verecek. Adnan'ın Sevilay'dan istediği şartlar neler olacak? 

Kartal annesinin sağlamasını yapmaya çalışırken içten içe Adnan’ın dolduruşuna gelmeye devam ederken, bu gerçekle henüz başa çıkamayacak haldedir. Somer ise kendisini tamamen dağıtır. İki kardeş aynı mekanda kavgaya karışır. Adnan, Kartal’ı kaybetmekten korksa bile bu durumundan faydalanıp; daha da ileri gitmekten vazgeçmeyecektir. Somer ise, ailesi için çırpınırken geride bıraktığı Türkan’ın biraz geç farkına varacaktır.

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Adnan, Rüçhan'ın oğludur

FRAGMANLAR