X
X

Üç Kız Kardeş 55. Bölüm

26 Eylül Salı akşamı yayınlanan 55. Bölümde Türkan, Kartal’la nikah masasına mı oturacak yoksa Rüçhan hanımın davetine giderek, Somer’le yeni bir sayfa mı açacak? 

Somer, Türkan'ın kendisini unutamadığını gözlerinde görür. Ancak Türkan gerçek böyle olsa da Somer'e karşı tavrını koymak ister. Kartal'la girdiği yolda Somer'in gelişiyle Türkan'ın aklının karışması an meselesidir. Somer'in gelişiyle tüm duyguları alt üst olan Türkan, Kartal'ı yarı yolda bırakmak istemez. Kartal ise Türkan'ın çekimser tavırlarını fark etse de belli etmemeye çalışır. Türkan, Kartal'la evlenecek mi? 

Rüçhan, Dönüş'ün hastalığını ailesinin bilmesini ister. Dönüş, babasının öğrenmemesini istese de artık Sadık, Dönüş'ün hastalığının nüksettiğini öğrenir. Acılı baba biricik kızı Dönüş'ün hastalığa yakalandığını öğrenince perişan olur. Serdar, Dönüş'ün hasta olduğunu öğrenince apar topar Türkiye'ye döner. Aylin'le yapmış olduğu evlilikte mutsuz olan Serdar, Dönüş'e geri döner. Ancak Aylin, Dönüş'ün hayatını etkileyecek önemli bir adım atacaktır. Türkan ile Kartal'ın evlilik tarihi gelmiştir. Ancak Rüçhan'ın gelmesiyle Figen'in kırdığı pot Türkan'ı ikilemde bırakır. Somer’in çıkıp gelmesi kalbini ruhunu allak bullak etmiş, ne yapacağını bilemez. Türkan, Kartal’la nikah masasına oturacak mı?

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Somer Rüçhan'ın oğludur

FRAGMANLAR