Component Name: VideoAdServiceJs - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 800449090


Varnish cache server

X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 795799576


Varnish cache server

Üç Kız Kardeş 57. Bölüm

10 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 57. bölümünde Somer, Türkan ve Kartal'ın evlendiğini öğreniyor!

Somer, Türkan’ın Kiraz’ı Mine’ye götürmesine öfkelenerek, hesap sormak için Türkan’ın evine gittiğinde ikili arasında büyük bir gerilim yaşanır. Ama her ne olursa olsun, Somer’in içinde Türkan’a dair yeni bir umut yeşerir. Kartal için ise Somer’in etraflarında oluşu evliliği için büyük bir tehdittir. Türkan’a bunu hissettirmemeye çalışsa da evliliklerinde sorunlar baş göstermeye başlar. Defne Kartal’a çok düşkündür. Türkan bu konuda da arada kalmıştır. Rüçhan da bir taraftan, Somer ve Türkan’ın yeniden bir araya gelmesi için oğlunu yüreklendirmeye devam eder. Türkan’ın hala Somer’i sevdiğini söyleyerek, Kartal üzerindeki şüphelerini yıkmak için çabalar. Ancak daha sonra Rüçhan, Türkan’ın evine gittiğinde korkunç gerçekle yüzleşir.

Serdar, ayrılmak üzere olduğu karısını, Dönüş’ün doktoru olarak karşısında görür. Dönüş’ün bunu hissetmemesi için büyük çaba sarf etse de henüz devam eden evliliği yüzünden zor anlar yaşar. Aylin’in de bu konudaki yaklaşımı Serdar’ı daha da büyük bir çıkmaza sokar. Dönüş, Aylin'in başlatacağı tedaviyle sağlığına kavuşmak için sabırsızlanır. Dönüş için kemoterapi kararı alınır. Dönüş, ailesinin hastalığını bildiğini itiraf eder. Türkan ve Somer, başta Sadık olmak üzere herkese Dönüş'ün durumunu anlatır. 

Rüçhan, Kartal'a avukat gönderir ve Kartal kararından vazgeçmez. Kartal, Rüçhan'ın bu hamlesinden sonra hemen harekete geçer. Kartal da evliliğini kurtarmak ve Türkan’ı kaybetmemek için bir karar verir. Somer'in karşısına geçen Kartal, Türkan'la evlendiğini itiraf eder. 

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Üç Kız Kardeş dizisinin yapım şirketi SÜREÇ FİLM'dir

FRAGMANLAR