X
X

Üç Kız Kardeş 60. Bölüm

31 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 60. bölümünde Somer'in tutuklanmasıyla Türkan, zor günler yaşar. 

Gördüklerini hazmedemeyen Kartal yenilgiyi kabul edemez ve harekete geçer. Türkan Somer’i korumak için alınması güç bir karar alır ve uygulamaya koyar. Somer'in Türkan'la yeniden bir araya gelme ihtimali Kartal'ı çileden çıkarır. Kartal, Defne'den asla vazgeçmeyecektir. Defne'nin nüfusu Kartal'ın üzerindedir. Dönüş'ün bir anlık boşluğuyla Kartal, Defne'yi kaçıracak mı? 

Türkan, Kartal'ın zoruyla Somer'den şikayetçi olmuştur, ancak Somer bunu bilmez. Rüçhan da oğlunun intikamını almak için Türkan'ın üzerine yürür. Somer, gemileri yakar ve Türkan'ı nezarethaneden kovar. Türkan, Kartal'dan boşanmak için avukata gider. Somer ve Rüçhan ise Defne'yi Türkan'dan almakta kararlıdır. Rüçhan'ın avukatları Türkan için akla gelmeyecek bir plan kurar. Türkan ise bu tuzağa düşer.  Rüçhan ve avukatları planlarını uygular ve Türkan, Defne'nin velayetini resmen kendi elleriyle Somer'e vermiştir. Mahkeme kararıyla Defne'nin velayeti Somer'e verilir. Rüçhan, Defne'yi zorla Sadık'ın evinden alır. 

Kartal, Türkan'a tek bir şartla boşanacağını söyler o da Türkan'ın Somer'den şikayetini geri çekmemesidir. Ancak Türkan, boşanma davasının olduğu gün Somer'den şikayetini geri çeker. Bunu duyan Kartal, Türkan'dan boşanmayacağını söyler. 

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Serdar, doktor olmuştur

FRAGMANLAR