X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 80. Bölüm

30 Mart Cumartesi günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 80. bölümünde Somer ve Türkan evlilik öncesi Derya ve Kartal yüzünden ilişkilerinde sorun yaşıyor!

Sadık’ın, Derya ve Kartal’ın evliliğine olan onayı Türkan’ı çileden çıkarır. Türkan fevri bir kararla babası için sağlık raporu talebinde bulunur. Türkan’ın bu hamlesini öğrenen Sadık kızına yüz çevirir. Serdar, Dönüş’ün hastalığının nüksetmesinden endişelenir ve Dönüş’ün ailesi ile görüşmesine engel olmaya çalışır. Bu durum Serdar ve Dönüş ikilisi arasında çatışmaya neden olabilir.

Derya’nın hamileliğini öğrenen Efe, annesinin başına olmadık işler açacaktır. Türkan’ın, Derya ve Kartal ilişkisine olan tepkisi Rüçhan ve Somer tarafından yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Somer bu durum karşısında ilişkilerine dair Türkan’a seçenek sunmak zorunda kalacaktır.

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle cumartesi akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Figen, Kartal'ın kız kardeşidir

FRAGMANLAR