X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 67. Bölüm

19 Aralık Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 67. bölümünde Rüçhan geçmişinin faturasını Türkan’a kesmeye çalışırken, kendisi için oldukça acı dolu anların yaşanmasına neden oluyor ve intiharın eşiğine geliyor. 

Rüçhan’ın, Türkan’a oynadığı oyunun farkına varan Somer Türkan’ı Rüçhan’dan korumaya kararlıdır. Türkan ise tehlikenin farkında bile değildir. Somer Türkan’ı Rüçhan’dan korumaya kararlıdır. Özer Rüçhan’la bu oyuna devam etmemesi için konuşsa da bir işe yaramaz. Rüçhan gerçeklerle yüzleşince adeta yıkılır. Türkan, Rüçhan'ın öfkesinden ne yapacağını bilemez. 

Rüçhan geçmişinin faturasını Türkan’a kesmeye çalışırken, beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Somer, Türkan'a yaşattıkları için annesine karşı büyük öfke besler. Rüçhan, geçmişin acılarıyla çırpınırken oğlunun ağır sözleriyle karşı karşıyadır. Rüçhan geçmişinin faturasını Türkan’a kesmeye çalışırken, kendisi için oldukça acı dolu anların yaşanmasına neden oluyor ve intiharın eşiğine geliyor. 

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Rüçhan, Türkan'ı Somer'e istemektedir

FRAGMANLAR