X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 69. Bölüm

9 Ocak Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 69. bölümünde Rüçhan, acıyla sakladığı sırrını yıllar sonra itiraf eder. 

Uzay’ın aşkı çaresizliğe, çaresizliği öfkeye dönüşünce; Serdar ve Dönüş’ün isteme merasimine ve Kalenderlerin evine gölge düşürür. Fatih yaralanınca kaos büyür. Adnan’ın Ayvalık’a gelişi Rüçhan’ı huzursuz ederken, Rüçhan'ın yıllar önce yaşadığı acı olay yeniden canlanır. Rüçhan, şimdi ne yapacak? 

Uzay’ın aşkı çaresizliğe, çaresizliği öfkeye dönüşünce; Serdar ve Dönüş’ün isteme merasimine ve Kalenderlerin evine gölge düşürür. Müjgan; oğlunun yaptıkları karşısında hem üzgün hem de Sadıklara karşı mahcup olur. Dönüş ise yaşananların sorumlusunun kendisinin olduğunu düşünür. Türkan, Rüçhan'ın yıllar önce kaybettiği bebeğinin izini sürerken, yeni bilgiler öğrenir. Rüçhan, gizli kalmış sırrını açığa çıkarak olan o eşyaları gün yüzüne çıkarır.  

Somer dayısının geliş sebebini öğrenmeye çalışır ve annesinin öldüğünü düşündüğü oğlunun izinin peşine düşer. Türkan kendince sırrı çözmüş aklındakini Somer’le paylaşırken Kartal’da Adnan’la yüzleşir. Somer, annesinin kaybettiğini düşündüğü çocuğun hayatta olduğunu öğrenir. Sevilay ise daha fazlasını bilir. Sevilay'ın anlattıkları Somer'i çileden çıkarır. 

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Adnan, Rüçhan'ın oğludur

FRAGMANLAR