X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Üç Kız Kardeş 54. Bölüm

19 Eylül Salı akşamı yayınlanan 54. bölüm olan yeni sezonun ilk bölümünde Kalender Ailesi'nin acı kaybı, herkesi derinden yaralıyor. 

Dallarına fırtına vurmuş bir çınar ağacı gibidir artık Kalender Ailesi. Sadık ve Nesrin’in birlikte geçirdiği trafik kazası üç kız kardeşin hayatlarının da dönüm noktası olmuştur. Kazada Nesrin öldü mü? Üç kız kardeş bugün bir selamı dahi esirgerler birbirlerinden. Türkan, yıllar önce yaşadığı acının ardından kızı için kendisini toparlıyor ve Defne'yle yeni bir hayat kuruyor. Kartal'ın da desteğiyle kendine düzen kuran Türkan'ı neler bekliyor? Türkan'ı doğum esnasında yalnız bırakan Somer, Mine'nin peşinden gitmiştir. Mine, Kiraz'ı kaçırırken Somer'e ne oldu? Somer'in hayatı yıllar içinde nasıl değişti? 

Türkan, kayıplarının yarasını Kartal’la beraber sarmıştır ancak her ne kadar kendine bile itiraf edemese de kalbi de ruhu da Somer’e aittir. Kızıyla beraber İskoçya’da yaşayan Somer, hiç beklenmedik bir anda çalar Türkan’ın kapısını. Somer'in Kiraz'ı kaçırması ve yıllarca Mine'ye göstermemesi Mine'nin akıl sağlığını yitirmesine neden olur. Mine'yi ziyarete giden Somer, ona Kiraz'ı göstereceğini söyler. Mine, yeniden sağlığına kavuşacak mı? Türkan, yıllar geçse de Somer'i unutabilecek mi?

Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Somer Rüçhan'ın oğludur

FRAGMANLAR