Skip to main content
 

Rojda Demirer’den genç oyunculara tam destek!

15.02.2017 Çarşamba 11:15 (Güncellendi: )

Kanal D’nin ilgi ile izlenen projesi Adı Efsane’nin başrol oyuncularından Rojda Demirer’den dizinin genç oyuncularına tam destek geldi!

Rojda Demirer’den genç oyunculara tam destek!

Adı Efsane’de Tarık Aksoy’un ( Erdal Beşikçioğlu) kızlarının teyzesi "Seçil" karakterini canlandıran güzel oyuncu, "Bazı işler vardır ki içinde olduğunuz için her gün mutlu hissettiğiniz zevkle işe gittiğiniz. Adı Efsane de öyle bir iş oldu benim için. Oyuncu kadrosunun yeteneği, gerçekçiliği sanki dizi değil de hayattan bir kesit izliyormuşuz izlenimi uyandırıyor. Bu samimiyet de seyirciye geçmiş olmalı ki reytinglerle biz mükâfatlandırdılar.

Adı Efsane'nin yakışıklıları! / Foto Galeri

Kanal D'nin efsaneler arasına girecek dizisi "Adı Efsane"nin genç ve yakışıklı oyuncuları kendilerinden söz ettirmeye başladı! Herkes onları merak etmeye başladı! "Hobileri ne, kaç yaşındalar, "Adı Efsane"ye nasıl seçildiler?" gibi merak edilen sorulara www.hurriyet.com.tr'de cevap verdiler! İşte o röportaj!   Tüm resimler

Özellikle genç kadro için şunu söyleyebilirim ki; birçoğunun ilk işi olmasına rağmen yetenekleri ve doğallıklarıyla koca bir alkışı hak ediyorlar. Hepsinin yolu çok açık…" dedi! 

Bana ellerini ver! / Foto Galeri

Adı Efsane 3. Bölümden akıllarda kalan kareler! Tarık, kızının sevdasına hayatını kaybetme noktasına geliyor! Adı Efsane yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanı:

Oyuncular

Cem Yiğit Üzümoğlu

Cem Yiğit Üzümoğlu

Hakan Şahin
Baran Bölükbaşı

Baran Bölükbaşı

Fikret Yurdakul
Hakan Ummak

Hakan Ummak

Sadık Uzun
Kaan Sevi

Kaan Sevi

Ali Akıncı
Özgü Kaya

Özgü Kaya

Sibel Yılmaz
Emre Bey

Emre Bey

Kıvanç Ertüm
Şenay Gürler

Şenay Gürler

Reyhan Yalınay
Ferit Kaya

Ferit Kaya

Ozan Başyurt
Simay Barlas

Simay Barlas

Naz Yalınay

Benzer İçerikler