Skip to main content
 
Ayperi'den, Kaan'a veda mektubu!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Ayperi'den, Kaan'a veda mektubu!

Lalin'in 100. Maddesi gözleri yaşarttı!

Lalin'in 100. Maddesi gözleri yaşarttı! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Lalin, Oğuz'a "30 yaşından önce yapılacaklar listesi"nin üzücü 100. Maddesinin nedenini açıklıyor!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Emin Ağa'nın oyununu öğrenen Ayperi, her şeyi geride bırakıp köyüne dönüyor!
Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Emin Ağa'nın oyununu öğrenen Ayperi, her şeyi geride bırakıp köyüne dönüyor!

Ayperi, Kaan ile Emin Ağa'ya oynadıkları evlilik oyunundan dolayı sıkıntı çekmektedir. Durumu Emin Ağa'ya anlatıp sıkıntıdan kurtulmak ister. Kaan da, Ayperi'ye hak verir. 

Konakta ise Emin Ağa ve Ayperi'nin dedesi Asım evlilik hazırlıklarına biran önce başlamak isterler. Fakat, oynadıkları oyunu Ayperi ve Kaan'a nasıl anlatacaklarını düşünürler. Bu sırada onları gizli gizli dinleyen Kaan'ın annesi Mine tüm gerçeği öğrenmiştir. Mine, Emin Ağa'nın küçük gelini Ayperi'yi uzaklaştıracak kozu eline almıştır. 

Ayperi ve Lalin, Sue bebek ile konağa gelirler. Onları Mine karşılar. Mine, Ayperi'yi dedesi Asım ve Emin Ağa'nın konuştukları odanın önüne getirir. Ayperi dedelerinin kendilerine oynadıkları oyunu öğrenir. Ayperi büyük bir düş kırıklığına uğrar. Onurlu bir kız olarak yapması gerekeni yapar. Kaan'a duygu dolu bir mektup bırakarak köyüne döner! Kaan ise, Ayperi'nin mektubunu okuduğu zaman çok üzülür. O sırada ona karşı duygular bir anlam bulur!

20.10.2017 Cuma 13:30   (Güncellendi: )