Skip to main content
 
Kaan'dan, Ayperi'ye duygusal hediye!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kaan'dan, Ayperi'ye duygusal hediye!

Sue bebek, Fulya'nın oyununu bozuyor!

Sue bebek, Fulya'nın oyununu bozuyor! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Fulya'nın foyasını Sue Bebek şans eseri ortaya çıkarıyor ve babasının bulmaya çalıştığı delili elde ediyor!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Kaan, kendisini hapse girmekten kurtaran Ayperi'ye çiçek ve onu çok mutlu eden bir hediye verir!
Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Kaan, kendisini hapse girmekten kurtaran Ayperi'ye çiçek ve onu çok mutlu eden bir hediye verir!

Ayperi, Emin Ağa'dan aldığı mehir parası ile Kaan'ın hapse girmesini engellemiştir. Bu davranış ise, Kaan'ı çok etkilemiştir. Dadı olarak işe aldığı bir kadının ahlaklı davranışından dolayı da çok şaşkındır. Ayperi'ye hayranlığı bir kat daha artar!

Kaan, gönlünün ne dediğini anlamlandıramıyordur... Ayperi'nin güzel huyundan etkilenip ona aşık mı oldu? Yoksa, kendisini hapisten kurtaran bir kişi olarak ona minnet mi duyuyor? Bu ikilem onu derin düşüncelere salsa da Ayperi'ni bu iyiliği karşılıksız kalmamalıdır! Teşekkür mahiyetinde çiçek ve Ayperi'yi çok mutlu edeceğini düşündüğü bir hediye alır.

Ayperi, elinde çiçekle karşısında Kaan'ı görünce çok şaşırır. Asıl şaşkınlığını ise, diğer hediyeyi gördüğünde yaşar. Bu hediye Fulya ile tartışmasında kopan ve annesinden yadigar kalan kolyedir. Mutluluktan Kaan'ın boynuna sarılır. Onu mutlu olduğunu gören Kaan ise, çok sevinçlidir!

20.10.2017 Cuma 12:38   (Güncellendi: )