X
X

Sue bebek, Fulya'nın oyununu bozuyor!

7,727 kez izlendi • 20 Ekim 2017

Fulya, Kaan'a oynadığı oyununun tutmasından dolayı zafer sarhoşluğu içindedir. Kaan'ın işten ayrılmasının sağlamış ve hesaplarla oynadığını açık edecek verileri de silerek izlerini kapatmıştır. 

Lalin, Oğuz ve Mesut ise, Kaan'ı aklayacak belgeleri kurtarabilmek için şirkete gelmişlerdir. Lalin, şirket Server'larına girip işlem yapacağı sırada odaya Fulya girer. Fulya sert ve aşağılayıcı tavrı ile Lalin'e saldırınca Oğuz kendini tutamaz. Fulya'ya müdahale eder. Fulya da bu davranışından dolayı onu işten atar. Mesut durur mu? Durmaz tabii... Kendisini de kovdurmayı başarır; fakat, düşünmediği bir şey vardır. Kaan'ın masum olduğunu kanıtlayacak belgelere ulaşabilmek için şirket bilgisayarlarından Server'lara bağlanılması gerekmektedir. Hepsi kovulduğu için artık bu mümkün değildir.

Üç kafadar bu kötü haberi vermek için Kaan'ın yanına gider... Kaan üzgündür. Ayperi ise, çok kızgındır. O sırada bir mucize yaşanır. Sue elindeki telefonla oynarken bir videoyu oynatmıştır. Videoda Ayperi ve Fulya'nın kavgası ile her şeyi itiraf ettiği görüntü vardır. Kaan ve diğerleri ellerine geçirdikleri kanıt ile soluğu Fulya'nın yanında alırlar!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Fulya'nın itirafını telefona kaydeden kişi Sue bebektir

FRAGMANLAR