Skip to main content
 
Sue bebek, Fulya'nın oyununu bozuyor!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Sue bebek, Fulya'nın oyununu bozuyor!

Ayperi'den, Kaan'a veda mektubu!

Ayperi'den, Kaan'a veda mektubu! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Emin Ağa'nın oyununu öğrenen Ayperi, her şeyi geride bırakıp köyüne dönüyor!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Fulya'nın foyasını Sue Bebek şans eseri ortaya çıkarıyor ve babasının bulmaya çalıştığı delili elde ediyor!
Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Fulya'nın foyasını Sue Bebek şans eseri ortaya çıkarıyor ve babasının bulmaya çalıştığı delili elde ediyor!

Fulya, Kaan'a oynadığı oyununun tutmasından dolayı zafer sarhoşluğu içindedir. Kaan'ın işten ayrılmasının sağlamış ve hesaplarla oynadığını açık edecek verileri de silerek izlerini kapatmıştır. 

Lalin, Oğuz ve Mesut ise, Kaan'ı aklayacak belgeleri kurtarabilmek için şirkete gelmişlerdir. Lalin, şirket Server'larına girip işlem yapacağı sırada odaya Fulya girer. Fulya sert ve aşağılayıcı tavrı ile Lalin'e saldırınca Oğuz kendini tutamaz. Fulya'ya müdahale eder. Fulya da bu davranışından dolayı onu işten atar. Mesut durur mu? Durmaz tabii... Kendisini de kovdurmayı başarır; fakat, düşünmediği bir şey vardır. Kaan'ın masum olduğunu kanıtlayacak belgelere ulaşabilmek için şirket bilgisayarlarından Server'lara bağlanılması gerekmektedir. Hepsi kovulduğu için artık bu mümkün değildir.

Üç kafadar bu kötü haberi vermek için Kaan'ın yanına gider... Kaan üzgündür. Ayperi ise, çok kızgındır. O sırada bir mucize yaşanır. Sue elindeki telefonla oynarken bir videoyu oynatmıştır. Videoda Ayperi ve Fulya'nın kavgası ile her şeyi itiraf ettiği görüntü vardır. Kaan ve diğerleri ellerine geçirdikleri kanıt ile soluğu Fulya'nın yanında alırlar!

20.10.2017 Cuma 12:17   (Güncellendi: )