Skip to main content
 
Lalin ile Oğuz'un asansör macerası Mesut'a tosladı!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Lalin ile Oğuz'un asansör macerası Mesut'a tosladı!

Kaan'dan, Ayperi'ye duygusal hediye!

Kaan'dan, Ayperi'ye duygusal hediye! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Kaan, kendisini hapse girmekten kurtaran Ayperi'ye çiçek ve onu çok mutlu eden bir hediye verir!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Lalin ve Oğuz, asansörde mahsur kalıyorlar!
Ver Elini Aşk 7. Bölümde; Lalin ve Oğuz, asansörde mahsur kalıyorlar!

Oğuz, Lalin'in bir maddesini kafasına takmıştır. "Asansörde birisiyle kalmak" maddesidir o madde! Aklına türlü türlü şeyler gelir ve Lalin'i çok kıskanır.

Lalin ile şirkete gelen Oğuz asansörle çıkarken kendince bir oyun tezgahlar. Asansörün durdurma düğmesine basar. Asansörün bozulduğunu düşünen Lalin, korkudan Oğuz'a sarılır. Oğuz, kendisine sarılan Lalin'i görünce beyni maddenin gerçekleştiğinde neler olabileceğini hayal etmeye başlar. Lalin'i terslemeye başlar. Lalin ise, önce Oğuz'un ne dediğini anlamaz. Sonra Oğuz'un kıskançlığını fark eder. Başlar onu kızdıracak cümleler sarf etmeye... Asansörde kaldığı kişinin Sue Bebek olduğunu söyleyince de Oğuz rahatlar ve oyunun bittiğini görünce de asansörü çalıştırmak ister; fakat, asansör gerçekten çalışmaz. Durumu konuşmaları sırasında konu öpüşme olayına gelir. Oğuz ve Lalin tam öpüşecekleri sırada asansör çalışır ve kapı açılır. Mesut da tam bu esnada asansörün önündedir ve onların yakınlığını görür.

19.10.2017 Perşembe 16:17   (Güncellendi: )