X
X

Ayperi'den, Kaan'ı kurtarma hamlesi!

11,380 kez izlendi • 13 Ekim 2017

Kaan, şirkete zimmet olayını çözmek için geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşır. Bu sorunu başına açan Fulya karşısındadır! Kaan, Fulya ile yüzleşir ve ona nededini sorar. Fulya, Kaan'a olan aşkından dolayı kıskançlık krizine girdiği bir video izletir. Güvenlik kamerasının çektiği görüntülerde Ayperi ve Sue ile birlikte depodaki halleri vardır. Fulya, Kaan'ın başına belayı bu yüzden açtığını anlatır. Evli ve çocuklu olup olmadığını soran Fulya'nın yüzüne, Kaan gerçekleri çarpar. Fulya duyduklarından sonra zimmet sorunu ile Kaan'ı baş başa bırakır.

Ayperi, Kaan'ın sorununu içselleştirmiştir ve hapis yatma ihtimalini de düşünerek kendince bir plan yapar. Parayı Emin Ağa'dan almaya karar verir. Emin Ağa'nın yanına gider ve imam nikahı sırasında sözünü aldığı Mehir'in 500 Bin Dolarlık bölümünü ister. Emin Ağa büyük bir yutkunmadan sonra bankaya giderek istediği parayı Ayperi'ye verir.

Ayperi son anda yetişir ve Fulya'ya dersini verdikten sonra parayı da Kaan'a teslim eder. Kaan, Ayperi'nin bu hamlesi karşısında çok şaşırır. Paranın elde edilme hikayesi de Kaan'ı çok etkiler. Ayperi'ye olan hayranlığı bir kat daha artar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayperi, Kaan'ın fotoğraflardaki kafasına at kafası yapıştırmıştır

FRAGMANLAR