X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kaan, Ayperi'yi boşamadı mı?

Sekizinci bölümün sonunda Kaan, isteğini kırmayıp ona tek bir "Boş ol" diyerek Ayperi'yi boşamıştı. Dinen geçerli bir boşanma bu. Kaan ve Ayperi gerçekten dinen boşandılar; fakat, Emin Ağa güzel bir ayrıntıyı kaçırmadı. Kaan, "Üç Talak" hakkını kullanmadı sadece bir tanesini kullandı. Bu da demek oluyor ki Ayperi ile tekrar evlenebilir. 

Dinen "Üç Talak" hakkı şunu söylüyor: Bir erkeğin, bir kadını imam nikahı ile üç kere alma ve boşama hakkı var. Üçüncü boşamadan sonra dördüncü bir hakkı olmadığı için kadın bir başkası ile evlenme hakkını kazanıyor.

Emin Ağa ise, bu durumu Kaan'ın yüzüne vurup kendisinin de Ayperi'ye sevdalandığını söyler. Bu yüzden Asım Dede ile oynaadıkları oyunun hakkını savunur. Fakat, Kaan dedesine karşı çok sert bir tavır takınır ve aralarında büyük tartışma yaşanır!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sue, Ayperi'nin öz kızıdır

FRAGMANLAR