Skip to main content
 
Lalin pavyonu birbirine kattı!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Lalin pavyonu birbirine kattı!

Hınzır Çoban Prens Selo!

Hınzır Çoban Prens Selo! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 4. Bölümde; Selo, ilk görüşte aşık olduğu Simten'i rüyasında görüyor!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 4. Bölümde; Lalin'in, "30 yaşından önce yapılacaklar listesi"ndeki 30. Maddesi Oğuz ile ikisinin başına işler açtı!
Ver Elini Aşk 4. Bölümde; Lalin'in, "30 yaşından önce yapılacaklar listesi"ndeki 30. Maddesi Oğuz ile ikisinin başına işler açtı!

Lalin, erkek kılığına girip "Pavyona Gitmek" maddesini listesinden silmek için harekete geçer. Pavyona girip bir masaya geçen Lalin moda girmiştir artık ve dönüşü yoktur. Bu sırada masaya Oğuz oturur. Lalin, erkek taklidini devam ettirse de Oğuz onun olduğunu bilir. Kendisine yalan söylediğini anlayan Oğuz, başına bir dert gelmesin diye Lalin'i pavyona kadar takip etmiştir! Oğuz, Lalin'i pavyondan çıkartmaya çalışsa da başarılı olamaz. Lalin, kararlıdır. Oğuz istemeye istemeye Lalin ile kalır.

Bu sırada pavyon geleneklerini yerine getirmek isteyen Lalin, şarkıcıya güle sarılı istek şarkı gönderir. Oğuz, pavyonların artık geleneklerini kaybettiğini bildiğinden diken üstünde oturmaktadır. Şarkıcı sahnesini bitirdikten sonra bir başkak onsomatris arkadaşı ile onların masasına oturur. Lalin, maddesinin gerçekleştiğini görmekten mutludur; fakat, masadaki konsomatrisin belalısı pavyona girene kadar! Adam, masada ahkam keserken Lalin'in kavgacı tavrı ortalığı karıştırmaya yeter. Oğuz, Lalin'i kurtarmak için adam ile kavgaya girer. Ortalık karışır. Oğuz, Lalin'i pavyondan çıkarır ve kaçmaya başlarlar. Adam da peşlerinden gider. Antep sokaklarında kovalamaca başlar.

29.09.2017 Cuma 14:25   (Güncellendi: )