Skip to main content
 
Mesut aşk sarhoşu!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Mesut aşk sarhoşu!

Hamsili Pilav, oldu hamsili Mine!

Hamsili Pilav, oldu hamsili Mine! / Özel Klipler

Ver Elini Aşk 2. Bölüm'de; Ayperi yüzünden çıkan kargaşada, Selo'nun getirdiği hamsiler Kaan'ın annesi Mine'nin üstüne döküldü!   Hemen izle


Ver Elini Aşk 2. Bölüm'de; Mesut, aranıyor resminde görüp aşık olduğu Kiraz ile karşılaşıyor!
Ver Elini Aşk 2. Bölüm'de; Mesut, aranıyor resminde görüp aşık olduğu Kiraz ile karşılaşıyor!

Ayperi, İstanbul'un sokaklarını ablası Kiraz'ın aranıyor resimleri ile donatmıştı. Bu kayıp aranıyor resimlerini ise, kovulduğu işyerindeki fotokopi makinesinden çıktı almıştı. Mesut'un da, Kiraz'ı ilk kez gördüğü an, patronu Fulya Hanım'a verdiği sunum fotokopileri arasından çıkan kayıp aranıyor resmiydi. Mesut bu sırada, Kiraz'a ilk görüşte aşık olmuştu.

Oğuz, Mesut'u deniz kenarında bir meyhaneye götürür. Mesut, tam meyhane kafasına girmiştir. Elinde Kiraz'ın kayıp aranıyor resmi, masada içki sonuç kaçınılmaz oluyor. Mesut iyice bir sarhoş oluyor.

Kiraz ise, onların meyhanesinin yanında deniz kenarındakilere çay satıyordur. Oğuz ve Mesut'un eve gitme saati geldiğinde Kiraz'ın yanından geçerler. Oğuz taksi bulmak için gittiğinde Mesut ile Kiraz karşı karşıya kalır. Mesut, sarhoşluktan karşısındaki Kiraz'ı tanıyamaz. Platonik aşkı ile karşılaştığını fark edemez.

15.09.2017 Cuma 11:26   (Güncellendi: )