X
X

Azize 1. Bölüm Özeti

15.11.2019 Cuma 15:47 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:13)

Azize, tüm masumiyeti ile suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize 1. Bölüm salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

-------------------

Azize is a young nurse. When she visits a jail to vaccinate inmates, she witnesses an assassination in front of the jail. The assassination is set against the Alpans who is one of the well-known families in the criminal world. The Alpans’ eldest son Balkan who was convicted of murdering a commissioner is being released. Although the murderer’s target is Balkan, the younger son Kartal gets shot. Azize helps and saves Kartal’s life. In this way, she is drifted into one of the most intimidating families in the world of crime. Azize seems to get into a terrifying world with all her innocence yet she is not as pure as she looks. She has a big secret, and what’s more important, she has a dangerous resolution that no one can easily dare to bring into action. 

Azize is on Kanal D with its first episode on Tuesday at 20.00!

 Azize 1. Bölüm fragmanları:

Azize, salı akşamı 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

 

AZIZE VİDEOLARI