X
X

Hıçkırık 12. Bölüm

16 Ocak 2018

Nalan hastaneden taburcu edilir ve eve gelir. Kenan'a olan kırgınlığı devam etmektedir. Kenan kendisine soğuk davranan Nalan'a kendisini nasıl anlatacağını kara kara düşünür. Azmi kızının eve dönmesinden dolayı mutludur. Dr. İlhami ise, Nalan'ın son tetkiklerinde kötü bulgulara ulaşır ve bu durumu ona açar. Nalan duydukları karşısında şok olur. İlhami tedaviye İsviçre'de devam etmeleri gerektiğini söyler. Nalan önce kabul etmese de, Kenan'dan uzak durmayı kafasına koyduğu için kararını verir. Nalan, ev halkına İsviçre'ye İlhami ile gideceğini söyler; fakat, hastalığından bahsetmez.

Perihan, Aslı'yı kullanıp senetleri İlhami'den almak için harekete geçer. Aslı bunu başarırsa Kenan ile birlikteliğini sağlayacağının sözünü verir. Aslı'nın ise, Perihan'ın hoşuna gitmeyecek bir sürprizi vardır.

Gonca sorunlarına sorun katmaya devam ediyor. Tartışmasından sonra kafasını demire çarpıp bayılan arkadaşı Sibel hastaneye kaldırılır ve olay polislik olur. Bu yetmezmiş gibi eve dershanenin ödenmemiş borç ihbarnamesi gelir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR