X
X

Hıçkırık 22. Bölüm

30 Ocak 2018

Azmi, Nalan'ın sevdiği birisi olduğunu söylediğinde Kenan'ı itiraf edeceğini düşünür. Fakat, Nalan gizlemeyi başarır. Ta ki olayların gidişatı onu zorlayana kadar. İlhami'nin, Nalan'ın peşinde dolanmasından dolayı muzdarip olan Kenan, Azmi'nin kızı Nalan'ı onunla evlendirmek istemesinden dolayı da sinirlidir. Azmi ile bu konuda tartışmaya başlayan Kenan'ı, Nalan zor durdurur. Kenan, Azmi'nin kırıcı davranışından sonra odayı terk eder. Nalan, babasının bu tavrından dolayı şaşkın ve öfkelidir. Babasının İlhami inadı üzerine Kenan'a aşık olduğunu itiraf eder.

İlhami, Seda'yı öldürdükten sonra izlerini kapatmak için harekete geçer. Bu sırada beklenmedik bir gelişme olur. Seda'nın kız kardeşi ortaya çıkar ve İlhami'nin karşısına dikilir. Kardeşine ait raporları gördükten sonra olayı açıklaması için İlhami'yi sıkıştırır. İlhami kadına karşı sert davranınca, kadın polise gideceğini söyler. İlhami son bir plan yapar. Seda'ya ait küpeyi Selin'in odasından aldıktan sonra adamı aracılığıyla Kenan'ın arabasına koyar.

Burhan, borçları olduğu Osman'ın kızı Hayat ile evlenmesine göz yumar. Osman, eve gelip Burhan'dan kızını istediği sırada Hayat odaya girer ve şok olur.

Goca ise, Selin ile arkadaşlığından memnundur. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR