X
X

Hıçkırık 26. Bölüm

5 Şubat 2018

Nalan, Kenan'ın tutuklu yargılanmak için girdiği cezaevi kararı sonucu baygınlık geçirir. Hemen hastaneye kaldırılır. Her zaman olduğu gibi İlhami tedavisi ile ilgilenmektedir. İlhami bu bayılmanın nedenini anlar. Nalan'ın kendini sürekli hasta hissetmesini sağlayacağı ilacı Aslı dozunu arttırarak vermiştir. İlhami kardeşi Aslı'ya, Nalan'ın hayatı ile oynamasından dolayı kızmıştır. Nalan kendine geldikten sonra İlhami tümör oyununu devam ettirir. Nalan'a kitlenin büyüdüğünü ve beyindeki sinirlere baskı yaparak bayılmasına neden olduğunu söyler. Nalan duydukları karşısında şok olur. İlhami, Kenan'ı unutmasını ister ve bu acıyı aşık olduğu adama yaşatmaması gerektiğini söyler.

Kenan ise, hapiste dert üstüne dert yaşar. Haksız yere girdiği hapiste hem Nalan' düşünmekte, hem de koğuştaki belalı tiplerle uğraşmaktadır. Koğuş ağası olan kişinin adamı ile kagva eder ve dikkatleri ilk günden üstüne çeker. 

Engin, Burhan'ın daveti üzerine akşam yemeğine gelir. Gonca, Engin'in Hayat ile ilgilenmesinden dolayı çok öfkelidir. Hayat hala şaşkındır. Burhan zengin damat bulduğundan dolayı sevinç içindedir. Perihan'ın durumu öğrenmesi geceyi mahvetmeye yeter.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR