X
X

Hıçkırık 33. Bölüm

14 Şubat 2018

Köy evinde yaşanan olaydan sonra İlhami kazara vurulur. Nalan ve Kenan onu hemen hastaneye kaldırır. Olayı duyan Azmi hastaneye gelir ve tedavi sürecinde İlhami'ye konakta ağırlama teklifinde bulunur. İlhami'nin arayıp da bulamayacağı bir tekliftir bu. Kabul eder ve konağa yerleşir. Bunu duyak Kenan küplere biner. Nalan ile aralarında büyük kavga yaşanır. Nalan'ın, İlhami'ye aşırı yakınlığına sinirlenen Kenan, Aslı'yı kullanarak Nalan'ı kıskandırma yoluna gider. Nalan, Aslı ile Kenan'ın durumunu kıskanır; fakat, yapacağı bir şey yoktur. İki aşık ayrılık noktasındadırlar...

Perihan, Engin'i Hayat'tan ayırmak için yaptığı plana dahil ettiği Gonca ve Irmak sayesinde ikilinin beraberliğine neden olur. Hayat, Engin'in kendisi hakkında Irmak'a sözleri duyar ve duygularının gerçekliğini görür. Bu aşk için mücadeleye karar verir.

Bu sırada Kenan'ın kız kardeşi Melek ve halası Hatice konakta işe başlarlar. Hatice, Kenan'ın odasını temizlerken bir fotoğraf bulur. Bu fotoğrafta Kenan'ın annesi ve babası vardır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR