X
X

Hıçkırık 27. Bölüm

6 Şubat 2018

Kenan ve Karaoğulları Ailesine kara çalan gazete haberinden sonra durumlar kötüye gitmeye başlar. Nalan, Kenan hakkında yazılanları daha çok çnemsemektedir. Onu Perihan'a karşı korumak isterken tekrar rahatsızlanır. Azmi kızı için çok endişelenir. Tek endişelen o değildir. Nalan'ın ilaç dozunu kafasına göre yükselten Aslı, İlhami'yi arayarak bu korkusunu dile getirir.

Kenan koğuştaki kavgadan sonra başka bir koğuşa yerleştirilir. Oraya yerleştirilmesini ise, o koğuşta bulunan kimliği belirsiz bir kişi yapmışıtır. Kenan'a karşı fazla ilgilidir. Elinde de bir bebeğe ait fotoğraf bulunmaktadır. Kenan ise, bir an önce hapisten kurtulup Nalan'a kavuşmanın hayallerini kurar. Avukatın konağa ait güvenlik kameraları ile söyledikleri kurtulma umutlarını bir nebze olsun yitirmesine neden olur. Fakat, ilginç bir gelişme yaşanır. Aslı, fotoğraf makinesini kurcalarken arabayı ve maskeli adamı rastlantı eseri videoya kaydettiğini görür.

Hayat ve Gonca ödenmemiş kira yüzünden evden atılırlar. Bu yüzden yeni bir ev arayışlarına girerler. Engin bu arayışlarda onalar yardım eder ve Hayat ile yakınlaşırlar.

Hatice ise, Melek'i yanına alıp İstanbul'a gelir. Vesime ve kızlarla tanışıp onlara komşu olurlar...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR