X
X

Hıçkırık 38. Bölüm

21 Şubat 2018

Geçmişin hatıraları ile dolu mekanda aşklarına odaklanan Nalan ve Kenan hayatları için ciddi bir karar alırlar. Tüm engelleri geride bırakıp, herkesten uzak bir gelecek kurmak için kaçmayı düşünürler. Aşıkların bu mutluluğunu Azmi ile ilgili Vesime'den gelen mesaj bozar. Mesajda Azmi'nin kriz geçirdiği yazmaktadır. Nalan ve Kenan bu mesajdan sonra kaçma kararını askıya alırlar. 

Hastanede ayağından tedavi olan Hayat, Engin'in kendisi ile canı gönülden ilgilenmesinden dolayı hoşnuttur. Engin'in sevdasında ciddi olduğunu görür. O da, Engin'in bu yaklaşmalarına tavırlarıyla olumlu yaklaşmaya başlar. Gonca ise, Engin'in ablası Hayat'ı sevdiğine inanmıştır.

KÜNYE

Yapım : Birsel Film

Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad

Yönetmen : Fırat Gürsoy

Senaryo : Nil Fırat

Müzik : Osman İşmen

Styling : Uğurkan Erez

Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Nur Saçbüken Otar (Hatice), Berna Üçkaleler (Melek), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR