X
X

Hıçkırık 25. Bölüm

2 Şubat 2018

Seda'nın kayıp dosyası üzerine Kenan birinci dereceden şüpheli olarak gözaltına alınır. Karakoldaki sorgusunda onu birisinin ihbar ettiğini öğrenir. Kenan, İlhami'den şüphelenir. Kenan, polislere arabasında bulunan Seda'nın küpesini de açıklayamaz. Telefonda Seda ile son zamanlarda çok konuştuğundan dolayı tüm şüpheler onun üzerindedir. Delillerin karartılması ihtimali üzerine Kenan, mahkemeye çıkana kadar cezaevinde yatacaktır. Bunu duyan Nalan ve ev ahalisi çok üzülür. Üzüntüden baygınlık geçiren Nalan hastaneye kaldırılır.

İlhami, Nalan'ı kendi yanından ayırmamak için uyguladığı plan devam etmektedir. Nalan'ın sürekli baygınlık geçirmesine neden olacak ilacı kardeşi Aslı yardımı ile içirmeye devam eder. Her hastalandığında Nalan'ın gideceği adres doktoru olarak kendisi olacaktır.

Gonca ise, yeni zengin arkadaşı Selin'den duyduğu bir şey yüzünden şok yaşar. Engin ve Hayat hakkındaki bu konu onu mutsuzluğa düşürmesine yeter.

Ankara'da ise Melek, halası olduğunu iddia eden kadından öğrendikleri karşısında şok olur. Ailesi hakkında bilgiler veren kadına inanmayan Melek eve döndüğü zaman şiddet gördüğü eşindende son şoku yaşar. Acılı kadının İstanbul'da bir abisi vardır...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR